Zwemwedstrijden

Datum Wedstrijd Plaats Tijd Begeleider
3 en 4 sep-2022 Toernooi Epe Epe (D) Raja
18-sep.-22 Minioren Circuit 1 Hengelo 13:00 Daphne V.
24-sep.-22 RK Estafette Zwolle 12:00  Raja
2-okt.-22 Zwemcompetitie 1 Enschede 13:00  Barbara
8-okt.-22 Minioren Circuit 2 Denekamp 13:30  Daphne V
9-okt.-22 Regio Oost Circuit 1 Lichtenvoorde 13:30  Raja
5-nov.-22 ClubMeet 1 minioren+ Nijverdal 12:00  .
6-nov.-22 Regio Oost Circuit 2 Enschede 13:00  Raja
19-nov.-22 Zwemcompetitie 2 Winterswijk 14:00  Raja
28-nov.-22 Minioren Circuit 3 Enschede 13:00  Daphne V.
4-dec.-22 Limiet KB kampioenshap  Raja
14-jan.-23 Minioren Circuit 4 Oldenzaal 14:30  Daphne V.
21 en 22-jan-2023 OV kampioenschap kb/sprint Zwolle
29-jan.-23 Zwemcompetitie 3 Lichtenvoorde 14:00  Raja
4-feb.-23 ClubMeet 2 minioren+ Lochem 16:30
4 en 5-feb-2023 OV B kampioenschap kb/sprint Nijverdal
12-feb.-23 Regio Oost Circuit 3 Enschede 13:00
4-mrt.-23 Limiet LB – Hengelo, deel 1 Hengelo
11 en 12 -mrt-2023 OV minioren finales meerkamp Zwolle
18-mrt.-23 Limiet LB – Hengelo, deel 2 Hengelo
26-mrt.-23 ClubMeet 3 minioren+ Almelo
1-apr.-23 Regio Oost Circuit 4 Hengelo 13:00
15-apr.-23 Limiet LB – Hengelo, deel 4 Hengelo
15-apr.-23 ClubMeet 4 minioren+ De Hof 14:00
23-apr.-23 Zwemcompetitie 4 Lichtenvoorde 14:00  Raja
7-mei-23 LAC regio oost Hengelo
13 en 14-mei-2023 OV kampioenschap lb Hengelo
20 en 21-mei-2023 OV kampioenschap lb Hengelo
27 en 28 -mei-2023 Pfingstschwimmfest Nordhorn(D)
3-jun.-23 Clubmeet finale OV Oldenzaal
17 en 18-jun-2023 OV B kampioenschap lb Hengelo
1-jul.-23 Seizoensafsluiting SwimFUN

 

Datum Wedstrijd Plaats Tijd Begeleider
19-sep-21 Instap 1 Oldenzaal 14.30 Zander
25-sep-21 Minioren Club Meet 1 Markelo 13.00 Raja
26-sep-21 Limiet Hengelo 13.00 Kyonne
3-okt-21 Zwemcompetitie 1 Enschede 13.00 Barbara
6-okt-21 LAC Oldenzaal 17.15 Kyonne
9-okt-21 Minioren Club Meet 2 Hengelo 13.00 Raja
10-okt-21 Limiet Almelo  Kyonne
23-okt-21 Swimfun / instap 2 Enschede 8.30 Barbara/
Mandy
6-nov-21 Minioren Club Meet 3 Vriezenveen 14.00 Raja
7-nov-21 Limiet Hengelo 13.00 Kyonne
13-nov-21 Instap 3 Markelo 13.00 ZCL afgelast
21-nov-21 Zwemcompetitie 2 Enschede 13.00 Mandy
27-nov-21 Minioren Club Meet 4 Nijverdal 12.00 Raja
3-dec-21 LAC Enschede 18.00 Kyonne
11-dec-21 Instap 4 Hengelo 13.00 Daphne
18-dec-21 Dutch Swim League 1     afgelast
19-dec-21 Minioren Limiet 1 Enschede 13.00 afgelast
9-jan-22 Swimfun Enschede 13.00 afgelast
16-jan-22 Zwemcompetitie 3 Lichtenv. 14.30 afgelast
16-jan-22 Einde limiet periode Sprint Kampioenschappen (1-Sep-2019 16-Jan-2022)     afgelast
22-jan-22 Minioren Circuit 1 Denekamp 13.30 afgelast
29 en 30 Jan. 2022 OV Sprint A Kampioenschappen      afgelast
29012022 Instap 5 Markelo 13.00 afgelast
5 en 6 Feb. 2022 OV Sprint B Kampioenschappen      afgelast
9-feb-22 LAC Oldenzaal 17.15 afgelast
12-feb-22 Dutch Swim League 2     afgelast
 5-feb-22 Weer Zwemmen! Enschede  8.30 Daphne
13-feb-22 Minioren Circuit 2 Oldenzaal 14.30 Patrick H
5-Mrt-2022 Regio Estafette Kampioenschap Zwolle
6-Mrt-2022 Instap 6 Almelo   –
13-Mrt-2022 Zwemcompetitie 4 Lichtenv. 14.30   –
20-Mrt-2022 Minioren Circuit 3 Enschede 13.00  Raja
20-Mrt-2022 B-Limiet Hengelo 13.00
27-Mrt-2022 A-Limiet Hengelo 13.00
3-apr-22 Swimfun instap Enschede 13.00 Barbara
8-apr-22 Minioren Circuit 4 Enschede 17.30  Raja
16-apr-22 Limiet Hengelo 13.00
9-apr-22 Regio LAC Hengelo
24-apr-22 Zwemcompetitie 5 Borculo
14-mei-22 Instap 8 Vriezenveen 14.00
14, 15, 21 en 22-Mei OV Lange Baan Kampioenschappen Hengelo 13.00  
4 – 6 Juni 2022 Pfingstschwimmfest toernooi Nordhorn  
10-jun-22 LAC Enschede 18.00
11 en 12-Jun-2022 OV Minioren Finale
18 en 19-Jun-2022 OV B kampioen schappen Hengel

 

o

13.00
2 juli 2022 Swimfun Losser 13.15

Staat de uitslag er nog niet in kijk dan even in je mail. De uitslagen worden ook naar alle deelnemers gestuurd vanuit het secretariaat (wedstrijden@ezc-online.nl)